Meteoradar pro Windows Phone


Ani ti, kteří mají ve svém mobilu operační systém Windows Phone, nejsou ochuzeni o možnost stáhnout si do něj aplikaci s radarovými snímky. Nejlepší aplikace s meteoradarem pro tento systém má jednoduchý název Bouřky. Nabízí spoustu funkcí, mezi které patří aktuální snímky z radaru Českého hydrometeorologického ústavu, snímky detektoru blesků CELDN, animace, přiblížení a posun snímků, zobrazení aktuální polohy podle GPS a také aktivní dlaždici na plochu, kterou si můžeme libovolně nakonfigurovat. Aplikace Bouřky je kompletně v českém jazyce a zdarma si ji můžeme stáhnout v internetovém obchodě Windows Phone Store. Druhou možností pro Windows Phone je aplikace s názvem CHMI Meteoradar. Jejím obsahem jsou aktuální snímky z meteoradaru na území České republiky a obrázky jsou znázorněny na interaktivní mapě. I tento meteoradar je ke stažení zdarma v obchodě Windows Phone Store.

IDOS vlaky spojení pro snadné a rychlé cestování. Jízdní řády – vlaky, autobusy, MHD a kombinace jízdních řádů IDOS.

Meteoradar pro Symbian

Posledním operačním systémem, na který se podíváme, je Symbian. Ten není příliš využívaný a oblíbený, ale stále je ještě hodně lidí, kteří ho ve svém mobilu mají a i ti si mohou aplikaci s meteoradarem stáhnout. První možností je aplikace s názvem czMeteo. Ta je ke stažení zdarma a ukazuje srážkovou situaci nad územím ČR pomocí snímků z meteorologického radaru. Placenou alternativou je pak aplikace Meteoradar myNokia.cz. Ta stojí 20 Kč a i jejím obsahem jsou aktuální radarové snímky od Českého hydrometeorologického ústavu.

Počasí radar vám pomůže sledovat aktuální vývoj počasí.


Meteoradar v televizním vysílání

S nejnovějšími snímky z meteoradarů se můžeme setkat také na televizních obrazovkách. Aktuální stavy oblačnosti a srážek bývají nedílnou součástí předpovědi počasí, kterou můžeme sledovat např. na obrazovkách České televize nebo TV Nova. Radarové snímky samozřejmě nechybí ani v programu specializovaného televizního kanálu zaměřeného na počasí, který se jmenuje Meteo TV a můžeme si jej naladit např. v kabelové televizi od UPC, kde je součástí základní nabídky Klasik.


Sponzorované odkazy:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!